Kúpele > 

Kúpele Bardejovské

Kúpele Bardejovské Liečba Liečebné pobyty Relaxačné pobyty
Kúpele Bardejovské Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Kúpele Bardejovské   Liečivé vlastnosti minerálnych vôd a terapeuticky účinná klíma umožňujú liečiť v Bardejovských Kúpeľoch pacientov s dvoma skupinami ochorení. Indikované sú choroby tráviacich ústrojov a nešpecifické choroby dýchacích ciest.

Zo skupiny chorôb tráviacich ústrojov sa tu liečia pacienti s chronickými žalúdočnými poruchami trávenia  (chronickými dyspepsiami), s vredovou chorobou žalúdka a dvanástnika, so stavmi po operáciách žalúdka (poresekcii, sutúre a gastrotómii), s motoricko-evakuačnými črevnými poruchami, s chronickými zápalovými chorobami tenkého a hrubého čreva a s obstipáciami. Liečia sa tu aj pacienti s poruchami motorickej funkcie (dyskinézy) žlčníka a žlčových ciest, ako aj so stavmi po operáciách žlčníka, žlčových ciest a stavmi po infekčnom zápale pečene.

Z chorôb z poruchy  výmeny látkovej a žliaz s vnútornou sekréciou je indikovaná cukrovka (diabetes) ľahkého a stredného stupňa s gastrointestiálnymi komplikáciami, žlčníkovými chorobami, prípadne kolitídou alebo tučnotou. Z nešpecifických chorôb dýchacích ciest sú indikované opakované a chronické zápaly sliznice priedušiek (bronchitídy), chronoická bronchitída spojená s dušnosťou, rozšírenie priedušiek (pronchitídy), chronická bronchitída spojená s dušnosťou, rozšírenie priedušiek (bronchiektázie) stavy po opakovaných zápaloch pľúc, stavy po operáciách na horných dýchacích cestách, stavy po pľúcnych operáciách a niektoré ďalšie.

Vybavenosť a prostredie Bardejovských Kúpeľov sú mimoriadne vhodné aj na liečbu pacientov so stavmi po celkovej fyzickej a duševnej vyčerpanosti.(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1586524164.4679s