Kúpele > 

Kúpele Nový Smokovec

Kúpele Nový Smokovec Liečba Liečebné pobyty Relaxačné pobyty
Kúpele Nový Smokovec Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Priaznivé klimatické pomery ako liečebný faktor v spojení s moedernou lekárskou vedou pri použití komplementárnej liečby vytvárajú podmienky pre úspešnú liečbu niektorých chorôb z poruchy výmeny látkovej a žliaz s vnútornou sekréciou, niektorých chorôb dýchacích ciest a niektorých chorôb z povolania.

Z chorôb z poruchy výmeny látkovej a žliaz s vnútornou sekréciou sú indikované ľahké a stredne ťažké formy prejavov zvýšenej činnosti štítnej žľazy (tyreotoxikózy) a stavy po operáciách štítnej žľazy.

Z nešpecifických chorôb dýchacích ciest sa liečia najmä chronické bronchitídy, astmoidné bronchitídy, bronchiálna astma, rozšírenie a deformácia priedušiek (bronchiektázy), stavy po opakovaných zápaloch pľúc a stavy po pľúcnych operáciách (nešpecifických).

Z chorôb z povolania sú indikované chronické ochorenia z benzénu a jeho homológov a ich nitrozlúčenín a a aminozlúčenín pri prevahe poškodenia krvotvorby a ochorenia spôsobené ionizujúcim žiarením (röntgenom) a rádioaktívnymi látkami.

V Novom Smokovci sú priaznivé podmienky aj pre liečbu pacientov s ľahšími formami psychoneuróz, psychasténií a neurotickými stavmi, ako aj pre liečbu  stavov po celkovej fyzickej a psychickej vyčerpanosti.(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1618746581.3973s