Kúpele > 

Kúpele Sliač

Kúpele Sliač Liečba Liečebné pobyty Relaxačné pobyty
Kúpele Sliač Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Charakter prírodných liečivých vôd podmieňuje indikačné zameranie kúpeľov na Sliači na liečbu pacientov s tzv. civilizačnými chorobami, predovšetkým s chronickými chorobami obehových ústrojov.

Z chorôb srdca a ciev sa tu liečia stavy po reumatickom zápale srdcového svalu kompenzované chlopňové chyby, ischemické srdcové chyby bez anginóznych záchvatov i so srdcovou angínou, stavy po prekonanom infarkte myokardu, choroby vysokého krvného tlaku, ochorenie srdcového svalu na podklade infekčných chorôb, toxického alebo endokrinného pôvodu, kôrnatenie ciev v iniciálnom štádiu, upchatie končatinových tepien na podklade artériosklerózy i na inom podklade, vazomotorické neurózy, stavy po trombózach a zápaloch periférnych žíl a stavy po operáciách kardiovaskulárneho systému.

Na špeciálne oddelenie liečeného domu Detva s prísnym režimom sanatoriálno-klinického charakteru prichádzaj na kúpeľné doliečenie pacientov po prekonanom srdcovom infarkte ihneď po nemocničnom ošetrení.

V odbornom detskom kúpeľnom ústave sa liečia detskí pacienti od 13 do 15 rokov so subakútnimi a chronickými formami reumatických karditíd, ktorí sem prichádzajú na kúpeľnú liečbu pred operáciami a po operáciách srdca.(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1618748365.0234s