Kúpele > 

Kúpele Dudince

Kúpele Dudince Liečba Liečebné pobyty Relaxačné pobyty
Kúpele Dudince Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Kúpele Dudince   Kúpeľná liečba v Dudinciach sa opiera predovšetkým o využitie mimoriadne účinných liečivých vlastností termálnych minerálnych prameňov. Liečivá voda sa aplikuje formou bazénových a vaňových kúpeľov s odstupňovanou teplotou v novom objekte modernej balneoterapie. Základnú dózovanú kúpeľňovú liečbu doplňujú vodoliečebné procedúry, celkové a čiastkové masáže, elektroterapia, parafínové zábaly a iné procedúry fyzikálnej terapie.

Súčasť komplexnej liečby tvorí liečby pohybom – kinezioterapia a hydrokinezioterapia – individuálny a skupinový liečebný telocvik a funkčná rehabilitačná pohybová terapia. Okrem základných kúpeľných procedúr, aktívnej pohybovej liečby a procedúr fyzikálnej terapie ordinujú ošetrujúci lekári medikamentóznou liečbu a liečebnú výživu.

Liečebné procedúry: podvodná masáž (kombinácia vodného kúpeľa a masáže), vírivá vaňová masáž, klasická masáž, parafínové a rašelinové zábaly, reflexná masáž chrbtice, liečba ultrazvukom, phyaction (rozsiahle využitie rôznych druhov prúdov s hĺbkovým efektom), magetoterapia, manuálna lymfodrenáž, reflexná masáž chodidiel, liečebný telocvik, plynové injekcie, Beautytherm, Biotronová Lampa.

Základné kúpeľné liečebné procedúry, doplňujúcu a pomocnú liečbu ordinuje ošetrujúci lekár individuálne každému pacientovi po dôkladnom diagnostickom zhodnotení chorobného stavu pacienta s ohľadom na štádium pokročilosti základného ochorenia, na individuálne osobitnosti a prípadné komplikácie. Do podrobností rozpracovaný plán komplexnej kúpeľnej liečby je predpokladom racionálneho a efektívneho využitia účinku kúpeľnej liečby v Dudinciach.

Kúpele majú röntgenologické pracovisko, laboratóriá a všetky potrebné vyšetrovacie a liečebné prístroje a zariadenia. Liečba pacientov je zverená odborným, erudovaným lekárom a školeným zdravotníckym pracovníkom.(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1632554787.7473s