Kúpele > 

Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele Vyšné Ružbachy Liečba Liečebné pobyty Relaxačné pobyty
Kúpele Vyšné Ružbachy Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Indikačné zameranie Vyšných Ružbách determinuje charakter prírodných liečivých minerálnych vôd a liečivej klímy. Liečia sa tu pacienti s niektorými nervovými a duševnými chorobami a s niektorými chorobami z povolania. Z nervových chorôb sú indikované neurózy na podklade organických  chorôb (vysokého alebo nízkeho krvného tlaku, mozgovej artériosklerózy, stavov po mozgových zápaloch infekčného pôvodu, po otrase mozgu, po intoxikáciách, po poškodení následkom fyziologických vplyvov) a neurózy sprevádzané citeľnou stratou na váhe.

Z duševných chorôb sa liečia neurózy (neurasténie), psychasténie a iné neurotické stavy, ohrozujúce pracovnú schopnosť, depresívne reakcie, artérioskleróza mozgových ciev s prevažne psychickými príznakmi, psychózy v štádiu odznievania akútnych príznakov alebo v remisii.

Ďalej sú pre Vyšné Ružbachy indikované chronické ochorenia spôsobené olovom, ortuťou, benzénom, halogenizovanými uhľovodíkmi a sírouhlíkom.(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1624270949.3564s