Kúpele > 

Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele Vyšné Ružbachy Liečba Liečebné pobyty Relaxačné pobyty
Kúpele Vyšné Ružbachy Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Kúpele Vyšné Ružbachy   Popri klimatoterapii a psychoterapii liečia sa pacienti v Ružbachoch balneoterapeutickými a elektroliečebnými procedúrami, ktoré doplňuje medikamentózna liečba, rehabilitačný telocvik, liečebná výživa a priaznivý vplyv kúpeľného prostredia na ľudský organizmus. Kúpeľný liečebný ústav vo Vyšných Ružbachoch má  všetky potrebné diagnostické a liečebné zariadenia, modernú hydroterapiu, elektroliečbu a laboratóriá. Vo vodoliečbe sa používa termálna minerálna voda, ktorá sa podľa potreby prihrieva. Aplikujú sa najmä uhličité vaňové kúpele, škótske sprchy a šlapacie kúpele. Liečebný význam má i kúpanie v štrandovom bazéne. Vo vodoliečbe nechýba subakválna masáž. Sériu liečebných zariadení doplňujú inhalačné boxy a prístroje na aplikáciu fyzikálnych procedúr. Ordinuje sa ionofréza, diatermia, solux, horské slnko, štvorkomorový kúpeľ a i. Na rehabilitačný telocvik slúži pacientom telocvičňa, nádherná príroda a štandardné kúpalisko.

Poskytované liečebné procedúry: Vodoliečba: Hypertermický sedací bazén 36o C, rehabilitačný plavecký bazén, masážny bazén, vaňový uhličitý kúpeľ, perličkový kúpeľ, šlapací kúpeľ, vírivý kúpeľ dolných končatín, škótske streky, podvodná masáž, sauna. Fyzikálna terapia: Masáž klasická, reflexná masáž, pneuven – lymfodrenáž (liečba celulitídy), parafínový zábal, plynové injekcie, biotherik, liečebný telocvik - cvičenie na chrbticu, uvoľňovacie cviky, kardiovaskulárna rehabilitácia, monitorový záťažový telocvik, liečba trakciami, fitness, fitball, hipoterapia – jazdenie na koni, telocvičňa, soft tenis. Psychoterapia: Muzikoterapia, relaxácia v ľahu, psychologický pohovor individuálny, biofeedback, Elektroliečba: Magnetoterapia, laser, ultrazvuk, bioptron, univerzálny elektroliečebný prístroj BTL06, štvorkomorový kúpeľ končatinový, solárium.


Kúpeľný liečebný ústav vo Vyšných Ružbachoch má všetky potrebné diagnostické a liečebné zariadenia na komplexnú kúpeľnú liečbu indikovaných chorôb. Podrobné vyšetrenie a presné určenie diagnózy je podkladom pre predpis individuálneho liečebného plánu.


(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1624272423.9424s