Kúpele > 

Kúpele Číž

Kúpele Číž Lokalizácia kúpeľov
Plán cesty / vzdialenosť
Odkiaľ: 
Z rekreačno-športových činností sa organizujú individuálne a hromadne organizované vychádzky do kúpeľných parkov a okolitej prírody, existujú možnosti cykloturistiky, rybolovu, plávania v jazere, jazdy na koni; k dispozícii sú detské, volejbalové, futbalové a basketbalové ihriská, tenisové kurty, požičovňa horských bicyklov a športových potrieb, upravená lúka na opaľovanie

Výlety:
organizované aj individuálne, autobusom do blízkych miest Rimavská Sobota, Lučenec, Tornaľa; do Maďarska do miest Miskolc, Eger a kúpeľov Miskolctapolca; do Slovenského krasu - jaskyne: Domica, Gombasecká, Dobšinská ľadová a Ochtinská aragonitová jaskyňa.

Blízke pamätihodnosti:
stredoveký hrad Krásna Hôrka, renesančno-barokový kaštieľ Betliar, mauzóleum Andrássyovcov v Krásnohorskom Podhradí, gotický kostol zo 14. storočia v Štítniku a iné.

Možnosti zábavy a kultúrneho vyžitia:
sú komplexne zabezpečené v zariadeniach patriacich k liečebnému areálu. K dispozícii je kino, knižnica, kultúrne a spoločenské podujatia v spoločenskej sále, videoprogramy, prednášky, kúpeľná vináreň s tanečným parketom, majálesy, koncertné kúpeľné leto na kolonáde ako aj množstvo organizovaných výletov a animačné činnosti (spoločenské večery, tvorivé a kreatívne činnosti, pohybové hry).


(c) AdAstra Net s.r.o. - kontaktné údaje, Všetky práva vyhradené.
Cestovanie Svet | Letenky | Hotely | Dovolenka/Dovolená Slovensko | Ubytovanie/Ubytování Slovensko

generated in: 1632550664.4015s